מטפלת אמירה בנאי

  הכשרה מקצועית:

  אמירה בנאי היא מטפלת ברפואה משלימה בטכניקות מגוונות מזה 20 שנה. היא למדה מקצועות רבים במכללת רידמן והשתלמה בטיפול סוג’וק אצל שניים מהמומחים המובילים בתחום בארץ – ד”ר אלי לובושיץ וד”ר זהר יגיל. כמו כן עברה קורסים מקצועיים במכללת תהילה ורכשה כלים חשובים נוספים להכשרתה כמטפלת אלטרנטיבית.

  נקודות ציון בקריירה:

  לימודים במכללת רידמן: לימודי עיסוי שוודי, לימודי שיאצו במשך שנתיים, לימודי רפואה סינית במשך שנתיים, לימודי רפלקסולוגיה במשך שנתיים וכן שלוש שנות לימודים של תזונה וצמחי מרפא.
  לימודי סוג’וק כולל טכניקות משלימות של טיפול במגע כולל השתלמות בגרמניה.
  לימודי קרניו סקראל במכללת תהילה במשך שנתיים.
  הכשרה בדיקור אוזן לפי השיטה הגרמנית של ד”ר בהאר, דיקור יבש עם אלפונס טרשל, עיסוי עם אלפונד טרשל וכן קורס קצר בהודו של עיסוי אירוודי.

  תחומי עיסוק וציוני דרך נוספים:

  מתוך הניסיון ארוך השנים של אמירה בתחומים שונים של רפואה משלימה, היא התמחתה בטיפולים מיוחדים עבור חולי CF. היא עבדה במשך שנים בעמותה גרמנית שהטיסה חולי סיסטיק פיברוזיס למרכז מיוחד בים המלח, שם זכו לעיסוי, טיפול כלל רפלקטורי, רפלקסולוגיה וסוג’וק במשך שלושה שבועות.
  שיטת הסוג’וק בה התמחתה המשלבת אלמנטים חשובים שונים מעולם הטיפול האלטרנטיבי ומסייעת לטפל במגוון בעיות שונות על ידי יצירת הרמוניה בין הגוף לנפש.
  אמירה גם מלמדת קורסי בסיס לטיפול והקלה בבעיות שונות כמו כאבים אורטופדים, בעיותר במערכת העיכול, בעיות מערכת הנשימה, מחלות ובעיות עור, בעיות הורמונליות, סוכר והשמנת יתר, טיפולים במצבי לחץ ועוד.
  הכלים הרבים שרכשה במהלך השנים בתחום הטיפול המשלים מאפשרים לה להעניק טיפול הוליסטי למטופלים ולהציע הקלה משמעותית למגוון רחב של בעיות רפואיות.

  מטפלת אמירה בנאי

  Leave a comment

  Your email address will not be published.