גסטרואנטרולוגיה

גסטרואנטרולוגיה

הסבר גסטרואנטרולוגיה

גסטרואנטרולוגיה הוא ענף ברפואה העוסק בחקר מחלות של מערכת העיכול. התחום כולל בתוכו מחלות הפוקדות את אזור הוושט, הקיבה, התוספתן, המעי הגס, המעי הדק ולפעמים גם הכבד.

מדובר בדיסציפלינה הנמצאת כחלק מהרפואה הפנימית ולרופא העוסק בתחום קוראים גסטרו -אנטרולוג. אל הרופא המתמחה בגסטרואנטרולוגיה פונים כאשר קיימת בעיה מטאבולית המפריעה לאותו אדם. רופא זה יבצע בדיקות גופניות באזור הבטן ויבצע עבור האדם הסובל מספר בדיקות פנימיות שיעזרו להעריך את מקור הבעיה.

בענף רפואה זה רופא גסטרו –אנטרולוג מבצע בדיקות כמו בדיקה רקטלית להימצאות טחורים או ממצאים אחרים הפוקדים את האזור ובדיקות משלימות כמו גסטרו סקופיה שבאמצעותה מכניסים מצלמה למערכת העיכול העליונה על מנת לאתר כיבים, בקעים, דימום, גידולים ובעיות נוספות המשפיעות על המערכת המטאבולית של האדם.

אנו במד בלנס מטפלים בכל הקשור לבעיות מטאבולית בגוף האדם ואנשים רבים מגיעים אלינו כאשר הם לא מצאו פתרון מעשי וטבעי אל מול המחלות המטאבוליות שהם מתמודדים איתם.

מרפאות מד בלנס מציעות כיום למטופלים תכנית טיפול אינטגרטיבית הכוללת שילוב בין הרפואה המערבית לרפואה המשלימה. תכנית הטיפול כוללת בשלב הראשון מגוון בדיקות הקשורות בתחום הגסטרואנטרולוגיה, העוזרות במציאת הגורמים למחלות שמהם הם סובלים.

לאחר ביצוע בדיקות מקיפות באמצעות מערכות מתקדמות, מקבלים המטופלים תכנית טיפול מקיפה וטבעית הכוללת שינוי באורח החיים לאיזון המדדים.

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:    מדיניות הפרטיות

    מטופלים ממליצים

    מדבלנס - טופ איכילוב