איך תזהו שאתם נמצאים במצב של טרום סוכרת?

איך תזהו שאתם נמצאים במצב של טרום סוכרת?

מהי סוכרת?

סוכרת כיום נחשבת לאחת המחלות היותר קשות ומאתגרות עבור הרפואה בארץ ובעולם. אורח החיים המאופיין בשפע גורם לאכילת מזונות עשירים בסוכר, דבר שמעלה את רמות הסוכר בדם ומייצר הפרעות מטאבוליות בייצור הורמון האינסולין שתפקידו להעביר את הסוכר לכל תאי הגוף. אדם החולה בסוכרת שאינה מטופלת כראוי, מעלה את הסיכון לסבול מסיבוכים הרסניים למערכות שונות בגוף בניהם תפקוד הכליות, תפקוד הלב והעורקים, ראייה ואף מוות. 

נהוג לחלק את מחלת הסוכרת לשלוש, סוכרת 1, המוכרת גם כסוכרת נעורים. בסוכרת זו קיימת בעיה בתאי הבטא בלבלב המייצרים את האינסולין. סוכרת 2, מחלה מטאבולית נרכשת שבה יש הפרעות בייצור האינסולין וסוכרת הריון שתוקפת כיום כעשר אחוז מהנשים בזמן הריונן. 

בשל סיבוכי סוכרת העלולים להגיע למצבים מסכני חיים, חשוב לזהות תסמינים המעידים על מצב של טרום סוכרת ולטפל בהם בצורה נכונה ומדויקת על מנת להגיע לאיזון הגוף ולמנוע את המחלה.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

מהו מצב של טרום סוכרת?

טרום סוכרת הוא למעשה מצב רפואי שבו רמת הסוכר בדם, לאחר בדיקת דם שגרתית שבוצעה בצום מראה מדדים שאינם תקינים. מדובר על מדדים גבוהים מהערכים המקובלים, אך הם אינם נמצאים בטווח של אדם החולה בסוכרת. למצב זה קוראים טרום סוכרת והוא למעשה סוג של התראה כי האדם נמצא בסיכון לפתח את המחלה. חשוב לומר כי הסטטיסטיקה המחקרית מראה כי אדם שזיהו אצלו מצב של טרום סוכרת, יש לו סיכוי של 70% לחלות במחלה מתי שהוא בחייו. מכיוון שהסיכויים גבוהים מאוד, חשוב לטפל באיזון הגוף כמה שיותר מהר.

מהם התסמינים לטרום סוכרת?

למצב טרום סוכרת תסמינים מאוד ברורים הנראים במדדי הסוכר בדם בבדיקת דם שגרתית בצום של שמונה שעות. כאשר מזהים אצל אדם בבדיקה רגילה מצב שעשוי להעיד על טרום סוכרת, ישלחו אותו לבצע מספר בדיקות נוספות על מנת לקבוע במדויק שזה המצב. תחילה יחזרו על בדיקת הדם לאחר צום של שמונה שעות רצופות. במידה ובדיקה חוזרת יצאה לא תקינה, יבקשו מהמטופל לבצע בדיקה של רמות הסוכר בדם לאחר אוכל. ולבסוף יבקשו לבצע בדיקה המראה את ערך ההמוגלובין המסוכרר. בדיקה זו מעידה על ממוצע הסוכר בשלושת החודשים האחרונים. שלושת הבדיקות הללו יחד יאפשרו לדעת האם אדם נמצא במצב של טרום סוכרת. 

ערכים תקינים של סוכר בדם צריכים לנוע בין 70-100 דציליטר דם כאשר האדם נמצא בצום של שמונה שעות. במידה ומדובר בבדיקה של רמות הסוכר לאחר אוכל, ערך תקין יהיה עד 140 דציליטר דם. רמות המוגלובין מסוכרר נמדדות באחוזים, כאשר ערך תקין שלהן הוא עד 5.6 אחוזים. אדם יאובחן במצב של טרום סוכרת כאשר רמות הסוכר שלו בצום יהיו בין 100-125 דציליטר דם, לאחר אוכל מעל 140 וערך ההמוגלובין המסוכרר יגיע לשש אחוזים.

גורמי הסיכון לטרום סוכרת

 • אורח חיים הכולל אכילת מזונות עשירים בסוכר
 • תנגודת אינסולין עקב כבד שומני
 • לחץ דם גבוה
 • היסטוריה רפואית של סוכרת הריון
 • קרוב משפחה מדרגה ראשונה החולה בסוכרת
 • גיל 45 ומעלה
 • מחלות לב וכלי דם בהיסטוריה הרפואית
 • עישון
 • טריגליצרידים בדם
 • BMI 25 ומעלה 

איך מטפלים כיום בטרום סוכרת ברפואה הקונבנציונאלית?

אדם שאובחן כסובל מטרום סוכרת, יקבל מרופא המשפחה המלצות שינוי אורח החיים. המטופל יקבל עבור טרום סוכרת תזונה בהתאמה אישית, המלצות לפעילות גופנית יומיומית סדירה, הימנעות מעישון ובמקרים מסוימים שבהם יש קושי לאזן את רמות הסוכר בדם לאחר תקופה, ישקול הרופא טיפול במטמורפין. מעבר לכך, יהיה המטופל במעקב בדיקות של מצב הסוכר ולחץ הדם.

האם קיים טיפול טבעי לאיזון מדדי הסוכר בגוף?

כמו שניתן להבין, הרפואה הקונבנציונאלית מנסה לאזן את מדדי הסוכר בדם בעזרת שינוי אורח החיים ובאמצעות טיפול תרופתי. ההמלצות של הרופאים הן גנריות לכל המטופלים, אך לא נבדקת לעומק הסיבה שממנה הגוף הגיע לחוסר איזון במדדי הסוכר. כל אדם הוא שונה ולכל אדם יש טריגר שונה שגרם לעליה בסוכר. על מנת להגיע לאיזון מדדי הסוכר לכל החיים ולא כמצב זמני, מומלץ לבצע אבחון מקיף. 

מרפאות מד בלנס מטפלות כיום במצבי סוכרת וטרום סוכרת בדרך טבעית המותאמת למקור הבעיה שגרמה לעלייה במדדי הסוכר בדם. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D. מטרת השיטה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו להתפתחות המצב הטרום סוכרתי.

בשיטה זו מבצעים ניתוח מעמיק של תמונת הדם האישית של המטופל ויוצרים עבורו תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת את הרפואה הקונבנציונאלית יחד עם הרפואה ההוליסטית במטרה להגיע לאיזון מדדי הגוף באופן טבעי. 

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מסוכרת באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מסוכרת
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת מדדי הסוכרת
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •  מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

איזון מדדי הסוכר לא מחייבים טיפול תרופתי, ניתן לטפל במצב של סוכרת וטרום סוכרת גם באמצעות טיפול טבעי מותאם אישית המטפל במקור הבעיה מהשורש.

תוצאות הטיפול האינטגרטיבי במד בלנס מדברות בעד עצמן

לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים באיזון מדדי הסוכר בגוף. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא. בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא.

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות בבדיקות הסוכרת שלכם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב