איך תאבחנו נכון את מדדי הסוכר שלכם לאחר בדיקת דם?

איך תאבחנו נכון את מדדי הסוכר שלכם לאחר בדיקת דם?

מהי סוכרת?

סוכרת היא מחלה מטאבולית שתוקפת אנשים רבים ומביאה לסיבוכים הרסניים של הגוף. במחלה זו קיימת בעיה באיזון הסוכר בדם על ידי הורמון האינסולין שתפקידו להעביר את הסוכר דרך הדם לתאים השונים. ישנם אנשים שיחלו במחלה זו בעקבות חוסר בתאי בטא המייצרים את הורמון האינסולין, חולים אלו הם למעשה אנשים הסובלים ממחלת סוכרת 1. מצבים שבהם הורמון האינסולין אינו פועל כראוי, יסמנו כי האדם חולה בסוכרת 2. מעבר לשני סוגים אלו, חשוב לדעת כי הסוכרת תוקפת גם נשים בהריון וכיום כעשרה אחוזים מהנשים עלולות לחלות בסוכרת במהלך ההריון. מדובר על מחלה כרונית שהרפואה הקונבנציונאלית מנסה להילחם בה ולא תמיד בהצלחה יתרה.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

למה חייבים להגיע לאיזון מדדי הסוכר בדם?

מחלת הסוכרת, מעבר לכך שמדובר במחלה כרונית, חשוב להבין כי מדובר גם במחלה מסכנת חיים הפוגעת במערכות רבות בגוף. רק לשם הסטטיסטיקה, כדאי לדעת כי מחלת הסוכרת נחשבת כיום לגורם השלישי לתמותה בעולם לאחר מחלות לב וסרטן. מחקרים שבודקים את השכיחות לחלות בסוכרת ולסבול מסיבוכי המחלה מראים כי 6% ממקרי המוות בישראל הם כתוצאה מסוכרת, 75% מקטיעות הרגליים הם מהסתבכות של המחלה, 13% ממקרי העיוורון גם הם מתרחשים עקב הסוכרת ועוד 45% מהחולים סובלים מבעיות בתפקוד הכליות המצריכים טיפולים בדיאליזה. מדובר על סטטיסטיקה המראה נתונים חמורים באשר לסיכונים ולסיבוכי סוכרת ולכן איזון מדדי הסוכר בדם הוא מצב רפואי מחייב.

מהן רמות סוכר תקינות בדם?

בדיקות דם הבודקות סוכר גבוה בדם הן למעשה המדד המדויק ביותר המראה האם אנו חולים במחלת הסוכרת או נמצאים במצב של טרום סוכרת. אבחון מהיר ונכון של הבדיקות עשוי להציל את המטופל מסיבוכי המחלה הנוראיים באמצעות איזון מדדי הסוכרת. מדדי סוכר תקינים בדם ינועו בין 70-100 לדציליטר דם בבדיקה שנבדקה לאחר צום של לילה או שמונה שעות רצופות. גם אם אדם קיבל בבדיקה את התוצאה רמת סוכר בדם 99, עדיין התוצאה נמצאת בטווח התקין ולכן לא יוגדר כטרום סוכרתי.

אילו מדדי סוכר מעידים על מצב של טרום סוכרת?

טרום סוכרת הוא מצב שבו המטופל מגלה בבדיקת דם כי ערכי הסוכר שלו עוברים במעט את הערכים התקינים והוא עשוי לפתח סוכרת במהלך החיים במידה ולא יטפל במדדי הסוכר לכדי איזון. כאשר מדדי הסוכר בבדיקת דם שנעשתה לאחר צום של לילה או שמונה שעות מראים כי ערך הסוכר בדם נע בין 100-125 לדציליטר דם, המטופל ישלח לבדיקות דם נוספות על מנת לוודא כי אכן נמצא במצב של טרום סוכרת. במידה והאדם ימצא במצב של סוכר בדם 110, או אפילו סוכר בדם 109, הסבירות שיוגדר בסיכון לפתח את מחלת הסוכרת וינהגו בטיפול שיתנו לו כאדם הסובל מטרום סוכרת.

אילו מדדי סוכר מעידים על מצב של סוכרת?

מטופל שמדדי הסוכר בדם עברו את ה-125 לדציליטר דם, יוגדר כחולה בסוכרת, גם אם הערך קרוב מאוד ל-125. חשוב להבין ש-125 נחשב לערך גבולי עליון ולכן גם אם אדם הגיע לבדיקה ובבדיקה נמצא נניח הערך של רמת סוכר בדם 130, הוא יוגדר כחולה סוכרת לכל דבר ועניין.

תסמינים נוספים שעשויים להעיד על סוכרת

 • תחושת צמא לאורך כל היום
 • הטלת שתן לעיתים תכופות
 • אובדן משקל
 • בחילות והקאות
 • ראייה מטושטשת
 • שינויים במצב הרוח
 • חוסר אנרגיה
 • הגלדה איטית של פצעים

איך מגיעים לאיזון מדדי הסוכרת באופן טבעי?

איזון מדדי הסוכרת גם במצב של טרום סוכרת וגם במצב של סוכרת מאפשר הצלת חיים ממוות ומסיכונים נוספים הרסניים של הגוף. הרפואה הקונבנציונאלית נוהגת לטפל בחולי סוכרת ובמטופלים הסובלים מטרום סוכרת באמצעות תרופות ובאמצעות שינוי התזונה, הכנסת אורח חיים המקיים בתוכו פעילות גופנית והפסקת עישון. אלו פעולות מצוינות עבור הגוף, לא בטוח שיאזנו אצל אדם מסוים את מדדי הסוכרת ולרוב הוא יאלץ עם הזמן להעלות את מינון הטיפול התרופתי. זהו מרשם טיפול גנרי לכל הסובלים מהמחלה או תסמיני טרום המחלה, מבלי לבחון למה מדדי הסוכר עלו.

על מנת לטפל במחלה באופן טבעי לחלוטין וגם לראות תוצאות לטווח הארוך, מומלץ להגיע אלינו, למרפאות מד בלנס. אנו מבצעים אבחון מקיף של תמונת הדם שלכם ובאמצעותו אנו מגלים מה גרם להתפתחות המחלה. כאשר יודעים מה גרם להתפתחות המחלה, קל יותר להתאים את הטיפול שיביא לאיזון המדדים. פנו אלינו עוד היום לטיפול טבעי מקיף וחדשני המביא לתוצאות אמיתיות לטווח ארוך.

תוצאות הטיפול האינטגרטיבי במד בלנס מדברות בעד עצמן

לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים באיזון מדדי הסוכר בגוף. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא. בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא.

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות בבדיקות הסוכרת שלכם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב