סוכרת

מחלת הסוכרת

מהי מחלת הסוכרת?

מחלת הסוכרת היא אחת המחלות היותר מאתגרות ברפואה הקונבנציונאלית בשנים האחרונות. אנשים רבים כיום חיים עם סוכר גבוה וסוכרת וככל שערכי המחלה גבוהים יותר, כך עולה הסיכון לסיבוכים הרסניים של מערכות הגוף השונות.

סוכרת היא מחלה מטבולית הנובעת מהפרעה בייצור של הורמון האינסולין. ההפרעה גורמת לשיבוש בחילוף החומרים של הפחמימות והתוצאה היא עליה ברמת הסוכר בדם שמופרש אל השתן במקום אל תאי הגוף. מדובר במחלה שעדיין לא נמצא לה מרפא והטיפול בה לרוב כולל תרופות, דיאטה לסוכרתיים, פעילות גופנית וכיום גם אבחונים ממוקדי מחקר שעוזרים להתאים אורח חיים נכון עבור האדם החולה. בכתבה הבאה אנו נסביר על טיפול חדשני אינטגרטיבי המאפשר לחולה לקבל טיפול יעיל המותאם לסיבות שגרמו להתפרצות המחלה.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

סוגים שונים של מחלת הסוכרת

נהוג לחלק את מחלת הסוכרת לשני סוגים עיקריים: סוכרת מסוג 1 וסוכרת מסוג 2. סוכרת מסוג 1 הנקראת גם סוכרת נעורים, היא סוכרת שבה הגוף לא מייצר אינסולין כתוצאה מהרס של התאים המפרישים את האינסולין בלבלב. סוכרת זו נחשבת למחלה כרונית אוטואימונית המאובחנת בדרך כלל בילדות והיא נובעת לרוב מגורמים תורשתיים או מחלות נגיפיות שפוגעות בתאי הלבלב. סוכרת מסוג 2 היא סוכרת שבה הלבלב כן מייצר אינסולין, אך האינסולין לא מתפקד כראוי ולא מאפשר לגלוקוז להגיע לתאי הגוף. סוכרת מסוג 2 יכולה להופיע בכל גיל, אך לרוב אנו נראה אותה אצל מבוגרים מעל גיל ארבעים. תוכלו לקרוא עוד על סוגי הסוכרת השונים בעמוד הבא.

טיפול אפקטיבי פורץ דרך למחלת הסוכרת במד בלנס

הרפואה הקונבנציונאלית נלחמת כיום במחלת הסוכרת בעזרת תרופות. התרופות מיועדות לטיפול בסימפטומים, אך אינן מותאמות לשורש הבעיה שממנה החלה המחלה. טיפול בתרופות עוזר להתגבר על הסימפטומים, אך לאורך זמן ההשפעה יורדת והאדם מקבל בכל פעם תרופה אחרת חזקה יותר והוא תלוי בה לכל החיים. אם אתם קוראים את הכתבה הזו, כנראה שאתם מחפשים פתרון יעיל לטיפול במחלת הסוכרת.

אצלנו במד בלנס מאפשרים לחולים לקבל טיפול בדרך טבעית המותאם למקור הבעיה שהתחילה את המחלה. אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת של הרפואה הקונבנציונאלית לצורך פיענוח שורש הבעיה ובהתאם לתוצאות מתאימים טיפול טבעי אישי ללא תרופות. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו להתפתחות המחלה באמצעות ניתוח ייחודי מעמיק של תמונת הדם האישית של החולה.

מהם תסמיני המחלה?

 • השתנה מרובה
 • צימאון ויובש בפה
 • חולשה
 • עייפות
 • רעב
 • ירידה במשקל לעיתים רחוקות
 • הפרעות תחושה בגפיים
 • רמת גלוקוז בבדיקות דם חוזרות לאחר צום, מעל 126 מיליגרם לדציליטר

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מסוכרת באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מסוכרת
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת מדדי הסוכרת
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 • מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

 

ד״ר גלינה שנקרמן,רופאה בכירה לשעבר במכון לאנדוקרינולוגיה, יתר לחץ דם ומטבוליזם, בית חולים איכילוב.

ד”ר שנקרמן החלה את דרכה המקצועית בפקולטה למדעי הבריאות בעיר זפורוז’יה שבאוקראינה עם התמחות אנדוקרינולוגיה רפואה פנימית. בהמשך הדרך עברה התמחויות נוספות הן בתחום הרפואה הפנימית והן בתחום האנדוקרינולוגיה בבתי החולים זיו בצפת, בית החולים איכילוב בתל אביב וכן באוניברסיטת תל אביב ובבית החולים מאיר בכפר סבא.

מן התקשורת

תוצאות הטיפול האינטגרטיבי במד בלנס מדברות בעד עצמן

לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים באיזון מדדי הסוכר בגוף. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא. בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא.

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות בבדיקות הסוכרת שלכם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

מטופלים ממליצים

להיפטר מהסוכרת – טופ איכילוב | medbalance

איזון סוכרת ע”י טיפול חדשני – medbalance

כיצד ניתן לאזן את הסוכר ללא הזרקת אינסולין. מרפאות מדבלאנס

טיפול מוצלח בסוכרת. מרפאת טופ איכילוב – medblance

איזון סוכרת מדהים – טופ איכילוב

Natalia Toranova

טיפול בסוכרת – טופ איכילוב

איזון סוכרת מוצלח בטופ איכילוב/ מדבלאנס

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב