סובלים מלחץ דם גבוה? כדאי לחשוב על טיפול טבעי לאיזון המדדים

סובלים מלחץ דם גבוה? כדאי לחשוב על טיפול טבעי לאיזון המדדים

לחץ דם גבוה הוא מצב מסוכן לכל הדעות שעלול להביא לתופעות מסוכנות כמו תעוקת חזה, התקף לב, שבץ ואפילו מוות. לצערנו, שישים אחוזים מכלל המבוגרים באוכלוסייה סובלים מלחץ דם גבוה שהטיפול הקונבנציונאלי שמוצע הוא בעיקר תרופות לאיזון המדדים והקפדה על פעילות גופנית ותזונה דלת נתרן ושומנים. 

השימוש בתרופות עבור הורדת לחץ דם הוא שימוש קבוע שלא תמיד יעיל, הוא מביא להורדת לחץ הדם לפרק זמן מסוים, אך לא לאיזון מלא של המדדים. כמו כן, עם הזמן המינונים עולים והאדם תלוי בתרופות למשך החיים. 

בכתבה הבאה נסביר על תכנית חדשנית לאיזון מדדי לחץ הדם המתבססת על דרכים להורדת לחץ דם ללא תרופות כימיות, אלא באמצעות אבחון של הגורמים האישיים שהביאו לעליה בלחץ הדם וטיפול טבעי בגורמים אשר מביאים לאיזון המדדים.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

מה גורם לעליה בלחץ הדם?

כדי להבין מה גורם לעליה בלחץ הדם, תחילה יש להבין מהו לחץ דם. אחד המרכיבים החיוניים בגוף שלנו הוא הדם. הדם הוא למעשה נוזל שתפקידו להעביר חומרים שונים אל התאים הכוללים חמצן, מזון, הורמונים ועוד. הלב הוא למעשה המשאבה שמייצרת פולסים קבועים המזרימים את הדם אל כל חלקי הגוף דרך כלי הדם שהם העורקים והורידים. 

כשמדברים על לחץ דם, למעשה מדברים על הלחץ שיוצר הנוזל על דפנות כלי הדם. הלחץ נמדד בשני ערכים: לחץ דם סיסטולי, המתרחש בעת התרחבות הלב ולחץ דם דיאסטולי המתרחש כאשר הלב נמצא במנוחה. 

הלחץ בכלי הדם עולה בעקבות שלושה מצבים עיקריים. המצב הראשון הוא היצרות של כלי הדם בעקבות הצטברות של שומנים, כולסטרול וטריגליצרידים על דפנות כלי הדם. המצב השני הוא עליה בנפח הדם, דבר שמתרחש בעיקר כאשר התזונה שלנו רוויה במלחים שמעלים את נפח הדם. והמצב השלישי הוא מצב שמתרחש לרוב אצל אנשים מבוגרים והוא קשיחות של כלי הדם שאינם מצליחים להכיל כמות גדולה של דם בפולס אחד וגורמים לעליה בלחץ הדם.

מי נמצא בסיכון?

 • גיל מבוגר
 • השמנת יתר, משקל עודף ושומן בטני
 • כולסטרול גבוה
 • שומנים בדם
 • אכילת מזונות עתירים בנתרן (מלח)
 • גנטיקה
 • עישון
 • היעדר פעילות גופנית
 • שתייה מרובה של אלכוהול
 • לחץ נפשי המביא לפעילות מואצת של הלב

הורדת לחץ דם ללא תרופות, האם אפשרי?

אם תחפשו את הביטוי הורדת לחץ דם ללא תרופות או באופן טבעי, תקבלו הצעות לוויטמינים ומאכלים שעשויים להוריד את לחץ הדם. מחקרים כיום יודעים שאכן קיימים וויטמינים ומינרלים שעשויים לעזור, אך בדומה לתזונה ולפעילות גופנית, אם לא מבצעים אותם באופן מבוקר ולאחר מחקר על הסיבות האישיות שהביאו אדם לסבול מלחץ דם, הסיכוי להביא לאיזון מוחלט במדדים הוא נמוך. אצלנו במד בלנס קיימת כיום תכנית טיפול חדשנית, מבוססת מחקר ובעלת הצלחה של תשעים אחוזים שמטרתה להביא לאיזון מדדי לחץ הדם באופן טבעי.

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון של מד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס להורדת לחץ דם בדרך טבעית היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי לדרכי טיפול הוליסטיות במטרה להביא לאיזון לחץ הדם באופן טבעי. 

מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעלייה בלחץ הדם באמצעות ניתוח ייחודי ומעמיק של תמונת הדם האישית של החולה. 

כאשר מגיעים למקור הבעיה שהביאה לעליה בלחץ הדם, ניתן לדעת איזה טיפול הוא המדויק ביותר שיביא לאיזון של מדדי לחץ הדם. הטיפול מגיע לפיענוח שורש הבעיה ובהתאם לתוצאות רופאים ומטפלים הוליסטיים מהשורה הראשונה מתאימים לכם תכנית טיפול מערכתית ללא תרופות, יחס אישי וליווי צמוד. 

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות.

 תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מלחץ דם גבוה באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מלחץ דם גבוה
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת לחץ הדם הגבוה בגוף
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 • מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ואיזון לחץ הדם בטווח הקצר והארוך.

ההצלחה באיזון מדדי לחץ הדם היא מוכחת ומדידה

לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים בהורדת לחץ הדם ללא תרופות עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא. 

בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא. 

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות במדדי לחץ הדם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 •      אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 •      הנחיות תזונה המותאמות לסובל מלחץ דם גבוה באופן אישי
 •      התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מלחץ דם גבוה
 •      שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת לחץ הדם הגובה בגוף
 •      טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •     מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים לבסוף לאיזון לחץ הדם באופן טבעי לחלוטין.

 

טיפול אפקטיבי להורדת לחץ דם גבוה בדרכים טבעיות במד בלנס

לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים בהורדת לחץ הדם בדרכים טבעיות. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא.

בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא.

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות במדדי לחץ הדם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב