דרכים יעילות להורדת לחץ דם

דרכים יעילות להורדת לחץ דם

דרכים להורדת לחץ דם

לחץ דם גבוה זו אחת התופעות המסוכנות שקיימות עבור האדם והיא עשויה להביא אותו לסכנה ממשית לחלות במחלות לב, לסבול מהתקף לב, אירוע מוחי, פגיעה בראייה ובכליות. בספרות הרפואית, לחץ דם גבוה נקרא “הרוצח השקט” מפני שאנו כאנשים, לא בודקים בכל יום את לחץ הדם שלנו ולמעשה אנו לא יודעים לזהות ללא בדיקה אם לחץ הדם שלנו גבוה או נמוך ברגע מסוים. 

התופעות המעידות על לחץ דם גבוה לרוב יתבטאו בכאב ראש, קוצר נשימה, שינויים בראייה ולחץ בחזה שעשויים להעיד על גם על מצבים רפואיים אחרים ולכן אדם יכול לייחס את התופעות הללו לעייפות, לחץ, חרדה מאירוע שהתרחש ועוד. מרבית האנשים לא ייחסו את התופעות לעלייה חדה בלחץ הדם. 

בשל חוסר היכולת לזהות מצב זה באופן מיידי והסכנה העומדת בפני האדם במצב של לחץ דם גבוה, הרפואה הקונבנציונאלית דואגת למדוד לחץ דם בבדיקות שגרתיות עבור כל מי שנמצא בסיכון ופועלת מיידית באמצעות דרכים להורדת לחץ דם.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

מי נמצא בסיכון ללחץ דם גבוה?

כיום יודעים שקיימים מספר גורמים שעשויים להביא אדם לסבול מלחץ דם גבוה. בבדיקות שגרתיות, הרופאים שמים לב אם אדם נמצא באחת מקבוצות הסיכון ובמידה וכן, יבקשו תמיד מדידה של לחץ דם לפני כניסה לבדיקה. הגורמים הבאים מיוחסים אל קבוצות הסיכון ללחץ דם גבוה:

 • גיל מבוגר
 • השמנת יתר, משקל עודף ושומן בטני
 • כולסטרול גבוה
 • שומנים בדם
 • אכילת מזונות עתירים בנתרן (מלח)
 • גנטיקה
 • עישון
 • היעדר פעילות גופנית
 • שתייה מרובה של אלכוהול
 • לחץ נפשי המביא לפעילות מואצת של הלב
 • נשים בהריון

מהו בעצם לחץ דם גבוה בגוף?

מערכת הדם בגוף, היא מערכת מרכזית באמצעותה חמצן, הורמונים ומרכיבי הגוף השונים מגיעים אל התאים ומאפשרים להם עבודה תקינה. הדם זורם בכלי דם שהם העורקים, הורידים והנימים והלב הוא למעשה המשאבה שמייצרת את התנועה של הדם אל כלי הדם. 

כיווץ הלב יוצר למעשה לחץ, לחץ זה נקרא לחץ דם סיסטולי. את לחץ הדם נהוג למדוד לא רק בזמן כיווץ אלא גם במנוחה. לחץ הדם בזמן מנוחה נקרא לחץ דם דיאסטולי. למעשה בכל מדידה נקבל שני מדדים אחד של הלחץ הסיסטולי ואחד של הלחץ הדיאסטולי בצורה הבאה: 80\120, 70\110 וכדומה.

מהם מדדי לחץ דם תקינים ומתי מדובר בלחץ דם גבוה ומסוכן?

מדידה של לחץ דם שאינה תקינה תהיה כאשר המדדים מראים לחץ דם סיסטולי 140 ולחץ דם דיאסטולי 90. כל ערך מעל המדדים הללו, יחשב ללחץ דם מסוכן. מדדים תקינים יהיו מתחת לערכים אלו וערך תקין במיוחד המיוחס כלחץ הדם הממוצע הוא 80\120. 

חשוב לציין כי אדם יכול להגיע ללחץ דם גבוה כתופעה רגעית וחד פעמית ואז ידאגו לתת לו תרופה עבור הורדת לחץ דם במהירות. לחץ דם גבוה עשוי גם להיות מצב קבוע שמצריך טיפול קבוע וטיפול מונע. אדם שזיהו אצלו ערכים של לחץ דם גבוה, בין אם כתופעה חד פעמית או כמצב קבוע, יזדקק לניתור המצב בעזרת מדידות חוזרות של לחץ הדם במשך 24 שעות או לחילופין מדידות של מכשיר הולטר לב. תוצאות המדידה הן שיקבעו את הטיפול שיינתן על ידי הרופא.

מהם הדרכים המקובלות להורדת לחץ דם כיום?

איך להוריד לחץ דם זו אחת השאלות המרכזיות ששואלים הסובלים מהתופעה. הדרכים המקובלות ברפואה הקונבנציונאלית עבור הורדת לחץ דם הן טיפול תרופתי יחד עם שינויים באורח החיים הכוללים דיאטה להורדת לחץ דם ופעילות גופנית. הטיפול התרופתי נמצא כדרך עיקרית המוצעת לסובלים ושינוי באורח החיים, אשר נתון לשיקולו של אדם הוא הטיפול המשני ברפואה הקונבנציונאלית. 

תרופות עבור הורדת לחץ דם גבוה למעשה מאלצות את הגוף להוריד לחץ דם לרוב באמצעות דילול הדם המאפשר זרימה טובה יותר. מצד אחד הן נותנות פתרון לבעיה, אך בטווח הרחוק עשויות להיות מסוכנות ולהביא למצבים רפואיים מסוכנים אחרים. התרופות ללחץ דם לא מטפלות בסיבות שהביאו לעלייה בלחץ הדם שהן בעיקר היצרות של כלי הדם, כמות נוזל ומלחים המביאים לעלייה בנפח הדם וכלי דם קשיחים בגיל מבוגר.

האם יש דרכים טבעיות לטיפול בלחץ דם?

אנשים רבים רוצים לדעת איך להוריד לחץ דם באופן טבעי. לנו במד בלנס יש את הפתרון המדויק לשאלה זו שמתבקשת עבור תופעה מסכנת חיים כמו לחץ דם גבוה. 

אצלנו במד בלנס מטפלים בסובלים מלחץ דם גבוה באמצעות דרכים טבעיות המותאמות למקור הבעיה שגרמה מלכתחילה לעלייה בלחץ הדם. אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת של הרפואה הקונבנציונאלית לצורך פיענוח שורש הבעיה ובהתאם לתוצאות מתאימים טיפול טבעי אישי ללא תרופות. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעלייה בלחץ הדם באמצעות ניתוח ייחודי ומעמיק של תמונת הדם האישית של החולה. 

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מלחץ דם גבוה באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מלחץ דם גבוה
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת לחץ הדם.
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •  מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים לבסוף לאיזון לחץ הדם באופן טבעי לחלוטין. לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים בהורדת לחץ הדם בדרכים טבעיות. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא. 

אנו מזמינים אתכם כבר עכשיו לתת לגוף שלכם מתנה ולטפל בלחץ הדם בטיפול טבעי ומקצועי של רופאים מהרפואה הקונבנציונאלית יחד עם מומחים מהרפואה המשלימה.

מהן הסיבות הגורמות לעלייה בלחץ הדם?

את הסיבות לעלייה בלחץ הדם בגוף ניתן לחלק לשלוש סיבות עיקריות.

 • היצרות של כלי הדם- כלי הדם הם למעשה שרירים שבעת כיווץ הופכים קטנים יותר וגורמים לעלייה בלחץ הדם. מידת הכיווץ של כלי הדם מושפעת מגורמים מגוונים כמו שומנים בדם וכולסטרול שנצמדים לדפנות של כלי הדם ומצרים את ההיקף שלהם, כך שבזמן כיווץ הם קטנים הרבה יותר ולחץ הדם עולה.
 • כמות הנוזל והמלחים אשר מביאים לעלייה בנפח הדם- כמות מים רבה יחד עם מלחים רבים מביאים לנפח דם גבוה יותר שמגיע בלחץ אל העורקים והורידים וגורם לעלייה בלחץ הדם.
 • כלי דם קשיחים בגיל מבוגר- בגילים מבוגרים כלי הדם הופכים לקשיחים יותר וכאשר זורם הרבה דם בזמן כיווץ, כלי הדם לא מצליחים להכיל את הכמות ולחץ הדם עולה.

מהו הטיפול שמוצע כיום לסובלים מלחץ דם גבוה?

הרפואה הקונבנציונאלית קובעת כי אדם סובל מיתר לחץ דם רק לאחר שביצע מעקב מדידות בוקר וערב באמצעות מד לחץ דם ביתי או הולטר לב המנטר את לחץ הדם במשך 24 שעות. לאחר שהאדם אובחן כסובל מיתר לחץ דם ימליצו לו על דיאטה להורדת לחץ דם הכוללת הגבלה בצריכת המלח, ביצוע פעילות גופנית סדירה של 30 דקות ביום, גמילה מעישון וצריכה מתונה של יין אדום. בנוסף, במידה ולחץ הדם הוא 90\140, יוצע לאדם טיפול תרופתי.

כל המלצות הטיפול הן נכונות ומטרתן להביא להורדת לחץ דם מיידית, אך הן מטפלות רק בסימפטום העלייה בלחץ הדם ולא במה שגרם לעלייתו. כלומר, אם אדם שלוקח תרופה להורדת לחץ דם יוריד אותה או את המינון שלה, לחץ הדם הגבוה עלול לחזור. נטילת התרופות מביאה לכך שהאדם תלוי בהן לכל חיוו.

אם אובחנתם כסובלים מלחץ דם גבוה ואתם מעוניינים לפתור את הבעיה מהשורש, המשיכו לקרוא על הפתרון היעיל של מרפאת המומחים מד בלנס להורדת לחץ דם.  

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון של מד בלנס?

אצלנו במד בלנס מטפלים בסובלים מלחץ דם גבוה באמצעות דרכים טבעיות המותאמות למקור הבעיה שגרמה מלכתחילה לעלייה בלחץ הדם. אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת של הרפואה הקונבנציונאלית לצורך פיענוח שורש הבעיה ובהתאם לתוצאות מתאימים טיפול טבעי אישי ללא תרופות. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעלייה בלחץ הדם באמצעות ניתוח ייחודי ומעמיק של תמונת הדם האישית של החולה.

 

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 •      אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 •      הנחיות תזונה המותאמות לסובל מלחץ דם גבוה באופן אישי
 •      התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מלחץ דם גבוה
 •      שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת לחץ הדם הגובה בגוף
 •      טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •     מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים לבסוף לאיזון לחץ הדם באופן טבעי לחלוטין.

 

טיפול אפקטיבי להורדת לחץ דם גבוה בדרכים טבעיות במד בלנס

לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים בהורדת לחץ הדם בדרכים טבעיות. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא.

בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא.

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות במדדי לחץ הדם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב