תרופות טבעיות לטיפול בכולסטרול וטריגליצרידים

תרופות טבעיות לטיפול בכולסטרול וטריגליצרידים

כולסטרול גבוהה

כולסטרול גבוה וטריגליצרידים ברמה גבוהה הם בעיה רפואית מסוכנת שעשויה להביא למחלות לב וכלי דם. אנשים רבים שגילו בבדיקות דם כי הם סובלים מכולסטרול רע גבוה וטריגליצרידים מחפשים את הדרך לאיזון המדדים ואיך מורידים טריגליצרידים בדם וכולסטרול. תרופות ושינוי אורח החיים מבחינה תזונתית ופעילות גופנית הם הפתרונות שיש כיום לרפואה הקונבנציונאלית להציע. אלו באמת פתרונות טובים, בייחוד הפתרון של שינוי אורח החיים באופן טבעי, אך שיטות אלו לא תמיד עובדות ומביאות לאיזון המדדים. נשאלת השאלה, למה שיטות אלו לא עובדות? האם קיימת בעיה לטפל בהורדת כולסטרול וטריגליצרידים בדרך טבעית? בכתבה הבאה נסביר מה הבעיה בהצעות של הרפואה הקונבנציונאלית ומהי הדרך הטבעית המדויקת שעוזרת במקרה זה ויש לה הצלחה מוכחת של תשעים אחוזים.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

המאפיינים של הכולסטרול והטריגליצרידים

כולסטרול וטריגליצרידים הם תרכובות אורגניות ולכל אחד מהם יש תפקידים חיוניים בגוף. הטריגליצרידים מהווים 95 אחוזים מכלל השומן בגוף והם למעשה מאגר אנרגיה למקרה חירום במצבי רעב שבהם הגוף לא מייצר אנרגיה מפחמימות. הכולסטרול הוא תרכובת אורגנית בעלת תפקידים חשובים מאוד. מדובר על מולקולה שמשתתפת ביצירת קרום התא, יצירת הורמונים והורמוני מין, השתתפות בתהליכי העברת חומרים לתאים, הולכה עצבית וויסות החום והקור בתאים ובגוף.

מתי קיימת בעיה עם הטריגליצרידים והכולסטרול?

אם התרכובות האורגניות האלו חיוניות כל כך וחשובות בגוף, אז למה הן מוגדרות כבעיה? אז בנושא נזה חשוב להבין שהבעיה מתחילה כאשר יש לנו עודף טריגליצרידים ועודף או חוסר בכולסטרול. 

הטריגליצרידים למעשה נמצאים בשימוש רק במצבי רעב, אך באורח החיים של היום ובמיוחד במדינות מערביות החיות בשפע של מוצרי מזון מגוונים ותעשייתיים, אין באמת מצב שהגוף נמצא ברעב ומתחיל להשתמש במאגרי השומן. מצב זה מביא לכך שיש עודף טריגליצרידים בדם והם שוקעים על דפנות כלי הדם ומתחילים לייצר בעיות.

הכולסטרול הוא מולקולה שיכולה להגיע אל תאי הגוף רק דרך מחזור הדם ורק בעזרת קומפלקס שומני המכיל מעטפת הידרופילית שעוזרת לתנועתו. המעטפת ההידרופילית היא למעשה אותם HDL המכונה כולסטרול טוב וLDL המכונה כולסטרול רע. תפקיד ה-LDL להביא כולסטרול אל התאים ותפקיד ה-HDL להביא כולסטרול חזרה לכבד. כאשר יש עודף LDL, יש יותר מידי כולסטרול בדם שמתחיל לשקוע בכלי הדם הדומה לטריגליצרידים. כאשר יש HDL בחוסר, אין למעשה מה שיוביל כולסטרול שאינו נחוץ חזרה אל הכבד ומה שנותר מתחיל לשקוע בדפנות כלי הדם. איך שלא מסתכלים על זה, הפתרון לבעיות אלו הוא רק איזון מדדים ויש כיום דרכים טבעיות המאפשרות הורדת כולסטרול ללא תרופות או יותר נכון בעזרת תרופות טבעיות.

אם הפתרון הוא איזון במדדים, למה זה כל כך קשה?

הבעיה העיקרית שאיזון מדדים כיום נעשה באמצעות התאמת תפריט תזונה גנרי לכל אדם הסובל מהתופעות הללו. כמו כן, ההמלצה לעשות פעילות גופנית היא טובה ומדויקת, אך זו משימה שלהרבה אנשים קשה לבצע ולהתמיד בה ללא ליווי צמוד. מעבר לכך, יש אפשרויות להשתמש בתרופות טבעיות להורדת כולסטרול וטריגליצרידים נוספות שעשויות לעזור באיזון המדדים. למרפאות מד בלנס יש את הפתרון המדויק עבור הסובלים מרמת כולסטרול וטריגליצרידים גבוהה בדם.

מהם ערכי הכולסטרול והטריגליצרידים התקינים ומתי יודעים כי קיימת בעיה?

נהוג בכולסטרול לבצע מדידה של כולסטרול טוב ורע ערכים, אך חשוב גם לדעת את הערכים של הכולסטרול הכללי בגוף. ערך של 200 ומעלה כולסטרול באופן כללי הוא ערך שאינו תקין. במדידה של HDL, תוצאה מתחת ל-40 אינה תקינה ובערך LDL תוצאה מעל 100 אינה תקינה. 

בטריגליצרידים המדדים מעט שונים. פחות מ-150 ל-100 סמ”ק דם נחשב לתקין. בין 150-200 נחשב לערך גבולי ומעל 200 ערך שאינו תקין. 

הורדה של טריגליצרידים וכולסטרול בתהליך טבעי  וליווי צמוד במרפאות מד בלנס

על מנת שתוכלו להוריד את רמת הטריגליצרידים באופן טבעי ולבצע הורדת כולסטרול טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה באופן נקודתי באמצעות פעולות טבעיות ובליווי צמוד שיעזור לכם בשינוי אורח החיים. אצלנו תרופה טבעית להורדת כולסטרול וטריגליצרידים היא למעשה שימוש בוויטמינים וצמחי מרפא המותאמים למקור הבעיה שהביאה לעליה במדדי השומנים בדם. 

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בטריגליצרידים ובכולסטרול גבוה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מכולסטרול וטריגליצרידים. 

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מעודף טריגליצרידים וכולסטרול באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מעודף טריגליצרידים וכולסטרול
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף ואיזון של הטריגליצרידים והכולסטרול בדם
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 • מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ואיזון במדדי הטריגליצרידים והכולסטרול בדם

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת השומנים בדם על סוגיהם השונים. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. צרו עמנו קשר והתחילו כבר עכשיו באיזון המדדים.

מהם ערכי הכולסטרול והטריגליצרידים התקינים ומתי יודעים כי קיימת בעיה?

 • אנשים עם תורשה משפחתית
 • אכילת יתר של שומנים רווים ושומן טרנס
 • עודף משקל והשמנת יתר
 • אדם מעל גיל 40
 • אנשים החולים במחלת הסוכרת
 • אנשים עם הפרעות מטאבוליות שונות
 • אנשים הסובלים מתת פעילות בלוטת התריס
 • עישון
 • תרופות המעלות את רמת הטריגליצרידים
 • אנשים שלא עושים פעילות גופנית

איך הרפואה מתייחסת לטיפול בכולסטרול כיום?

ההמלצה של הרפואה הקונבנציונאלית היא שכל אדם המגיע לגיל 20, מומלץ כי יבצע בדיקות דם כל חמש שנים לבדיקת ערכי הכולסטרול בדם. במידה ואדם נמצא באחת מקבוצות הסיכון, לרוב רופא המשפחה יציע לו לבצע בדיקות אלו בתדירות גבוהה יותר. הדגש הרפואי הוא על מניעה. המטרה של הרופאים היא לידע את המטופלים מה מעלה כולסטרול ולהמליץ על אכילה נכונה המפחיתה בערכי הכולסטרול ופעילות גופנית סדירה. המלצות אלו תקפות כאשר ערכי הכולסטרול של המטופל נמצאים עוד בגבול הנורמלי והתקין. כאשר בבדיקות דם תקופתיות זיהה הרופא כי למטופל רמת כולסטרול גבוהה, יומלץ למטופל טיפול תרופתי שתפקידו להוריד את רמת הכולסטרול כדי להגיע לרמה ממוצעת תקינה. במידה והאדם לא הצליח להגיע בעזרת התרופה הראשונית לרמה תקינה, לרוב יטופל האדם בטיפול תרופתי משולב.

האם ניתן להוריד את רמות הכולסטרול בטיפול טבעי?

לעליה ברמת הכולסטרול סיבות רבות ולכן אנשים רבים נמצאים בקבוצות הסיכון שהזכרנו. על מנת שתוכלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה וכך להוריד את רמות הכולסטרול באופן טבעי.

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בכולסטרול גבוה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מעודף משקל.

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 •     אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 •     אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 •      הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 •      התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול גבוה
 •      שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף ואיזון מדדי הכולסטרול
 •      טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •      מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה.

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב