פיענוח בדיקות הדם שלכם ומדדי הכולסטרול

פיענוח בדיקות הדם שלכם ומדדי הכולסטרול

תרופה טבעית לכולסטרול

במשך החיים אנו מבצעים בדיקות דם על מנת לדעת שהמדדים שלנו מאוזנים. אנו בודקים את כמות תאי הדם שלנו, מצב הברזל שלנו וההמוגלובין, סוכרים בדם וגם בדיקות המראות על מצב השומנים בדם הכוללים כולסטרול וגם טריגליצרידים. לאחר קבלת התוצאות, לא תמיד נדע לפענח אותן ולא נדע מה נחשב כולסטרול גבוה. בכתבה הבאה נדבר על מדדי הכולסטרול באופן כללי ומהי רמת כולסטרול תקינה, נסביר מהן הסיבות שבגללן אנשים סובלים מכולסטרול גבוה, מה מעלה כולסטרול ומה מוריד כולסטרול ואיך ניתן להימנע מטיפול תרופתי קונבנציונאלי ולקבל תרופה טבעית לכולסטרול

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

מהם מדדי הכולסטרול התקינים ומה זה כולסטרול גבוה?

כאשר רוצים לדעת את מצב הכולסטרול בדם, מבצעים בדיקות דם. קיימות שלוש בדיקות המעידות על מצב הכולסטרול בדם. הבדיקה הראשונה היא הבדיקה הכללית. בדיקה זו מודדת את הכולסטרול באופן כללי. תוצאה של 200 לדציליטר דם ומטה היא תוצאה תקינה. כל תוצאה מעל 200 מעידה כי אתם סובלים מכולסטרול גבוה. שתי הבדיקות הנוספות מודדות את הכולסטרול הרע LDL שתפקידו להניע את הכולסטרול אל התאים וכולסטרול טוב שתפקידו להניע את העודפים חזרה אל הכבד. תוצאה של 100 ומעלה LDL היא תוצאה שאינה תקינה ומתחת ל-40 HDL זו גם תוצאה שאינה תקינה. כששואלים כמה זה כולסטרול גבוה?, יש להסתכל על שלושת המדדים הללו.

מהן הסיבות שבגללן אנשים סובלים מכולסטרול גבוה?

כולסטרול גבוה בדם נובע ממספר סיבות ולכל אדם יכולה להיות סיבה אחרת לכך. יש אנשים שיסבלו מכולסטרול גבוה בעקבות תורשה. אנשים רבים יסבלו מכולסטרול גבוה עקב תזונה לקויה הכוללת שומנים רווים ושומן טראנס ברמה גבוהה. יש אנשים שיסבלו מרמות גבוהות כי סובלים מהשמנת יתר ולא מבצעים פעילות גופנית וקיימות כמובן סיבות נוספות כמו עישון, סוכרת וכדומה. המשותף לכולם, שלא משנה מה הסיבות שהביאו אותם לסבול מהכולסטרול, הוא נחשב למסוכן בעבור כולם כאשר הוא גבוה.

כולסטרול ותזונה, מה הקשר ואיך ניתן להשפיע על רמת הכולסטרול?

שלושים אחוזים מכלל הכולסטרול שקיים בגוף מגיע אליכם מהתזונה. כאשר אתם אוכלים הרבה מאכלים עם שומן רווי ושומן טראנס אתם למעשה מעלים את רמת הכולסטרול בדם ונשאי ה-LDL שאמורים לקחת את הכולסטרול אל התאים לא מצליחים לתפקד ולהעביר כמויות גבוהות מידי. במצב כזה, הכולסטרול יישאר בזרם הדם וישקע על דפנות כלי הדם. כאשר אדם חושב על כולסטרול תזונה ופעילות גופנית כפרמטרים שהוא מעוניין לעבוד עליהם, הוא למעשה מאפשר לעצמו להבין מה מעלה כולסטרול ואיך להימנע ממאכלים אלו ומה מוריד כולסטרול ואילו מאכלים לצרוך יותר.

הורדת כולסטרול באמצעות הקפדה על תזונה

הורדת כולסטרול באמצעות תזונה הוא אחד הפרמטרים החשובים כאשר רוצים לאזן את רמות הכולסטרול בדם. עליכם להמעיט במאכלי חלב שומניים, ביצים, בשר שומני, חטיפים וממתקים. כמו כן, עליכם לאכול הרבה ירקות ופירות, דגנים מלאים וקטניות. אל התזונה הזו ניתן לצרף גם תוספי מזון שמעודדים ירידה בכולסטרול. תוספי תזונה אלו והורדת כולסטרול באמצעות שיטות טבעיות ניתנים באופן מקצועי כיום במרפאות מד בלנס.

טיפול טבעי ייחודי לאיזון מדדי הכולסטרול

לעליה ברמת הכולסטרול גבוה סיבות רבות ולכן אנשים רבים נמצאים בקבוצות סיכון. על מנת שתוכלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה וכך להוריד את רמות הכולסטרול באופן טבעי. 

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בכולסטרול בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מעודף משקל. 

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול גבוה
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף והורדת הכולסטרול.
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 • מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה. 

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

איך הרפואה מתייחסת לטיפול בכולסטרול כיום?

ההמלצה של הרפואה הקונבנציונאלית היא שכל אדם המגיע לגיל 20, מומלץ כי יבצע בדיקות דם כל חמש שנים לבדיקת ערכי הכולסטרול בדם. במידה ואדם נמצא באחת מקבוצות הסיכון, לרוב רופא המשפחה יציע לו לבצע בדיקות אלו בתדירות גבוהה יותר. הדגש הרפואי הוא על מניעה. המטרה של הרופאים היא לידע את המטופלים מה מעלה כולסטרול ולהמליץ על אכילה נכונה המפחיתה בערכי הכולסטרול ופעילות גופנית סדירה. המלצות אלו תקפות כאשר ערכי הכולסטרול של המטופל נמצאים עוד בגבול הנורמלי והתקין. כאשר בבדיקות דם תקופתיות זיהה הרופא כי למטופל רמת כולסטרול גבוהה, יומלץ למטופל טיפול תרופתי שתפקידו להוריד את רמת הכולסטרול כדי להגיע לרמה ממוצעת תקינה. במידה והאדם לא הצליח להגיע בעזרת התרופה הראשונית לרמה תקינה, לרוב יטופל האדם בטיפול תרופתי משולב.

האם ניתן להוריד את רמות הכולסטרול בטיפול טבעי?

לעליה ברמת הכולסטרול סיבות רבות ולכן אנשים רבים נמצאים בקבוצות הסיכון שהזכרנו. על מנת שתוכלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה וכך להוריד את רמות הכולסטרול באופן טבעי.

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בכולסטרול גבוה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מעודף משקל.

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 •     אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 •     אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 •      הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 •      התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול גבוה
 •      שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף ואיזון מדדי הכולסטרול
 •      טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •      מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה.

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב