מה הקשר בין תרופות להורדת כולסטרול ועייפות?

מה הקשר בין תרופות להורדת כולסטרול ועייפות?

תרופה טבעית להורדת כולסטרול

כולסטרול הוא תרכובת אורגנית שהגוף זקוק לה עבור תהליכים חשובים, אך כאשר הכולסטרול הוא גבוה מידי, הוא דווקא שם אותנו בסכנה למחלות לב וכלי דם. בגלל שמדובר בסיכונים חמורים לגוף העלולים להביא גם למוות, רופאי המשפחה לא לוקחים את הסיכון ומתאימים עבור המטופלים שזוהה אצלם כולסטרול גבוה, תרופות כימיות שתפקידן להוריד כולסטרול גבוה בדם. התרופות הכימיות עוזרות בהרבה מן המקרים, אך הן גם מגיעות עם המון תופעות לוואי שחלקן אף מסוכנות לגוף. בכתבה הבאה נדבר על תופעות הלוואי של התרופות להורדת כולסטרול, מה הקשר בין כולסטרול גבוה עייפות ואיך ניתן לאזן את המדדים באמצעות תרופה טבעית להורדת כולסטרול.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

אילו תופעות לוואי קיימות כאשר נוטלים תרופות להורדת כולסטרול?

כאשר לוקחים תרופות להורדת כולסטרול, המטרה היא להגיע לרמת כולסטרול תקינה בדם. תרופות אלו למעשה חוסמות את הפעילות האנזימתית בגוף המייצרת כולסטרול ובכך מונעות עודף כולסטרול. לתרופות אלו תופעות לוואי רבות. הנוטלים את התרופה עשויים לסבול מכאבי ראש, כאבי שרירים, בעיות בכבד, בעיות בפעילות הגליקמית של הגוף, בעיות זיכרון ועייפות. יש מספר סוגי של תרופות להורדת כולסטרול. כאשר הגוף אינו מגיב לתרופה מסוימת, יחליף אותה הרופא לאחת אחרת או יעלה את המינון.

פעולת התרופה היא לעצור את ייצור הכולסטרול בכבד, כחלק מפעולה זו, האנזים החוסם ייצור כולסטרול גם מרוקן את האנזים Q10. מחסור באנזים זה גורם לעייפות וחולשה של שרירי הגוף. אם שאלתם מה הקשר בין כולסטרול גבוה עייפות, הרי שמדובר בקשר עקיף. כאשר יש כולסטרול גבוה ואנו נוטלים תרופות כימיות לטיפול בכולסטרול, על הדרך התרופה גם הורסת אנזים שחשוב לגוף ומחסור שלו יביא לעייפות.

איך ניתן לאזן את מדדי הכולסטרול מבלי לקחת תרופות?

הדרך לאיזון מדדי הכולסטרול באופן טבעי ומבלי לקחת תרופות מתחילה בתזונה שלנו. יש לדעת מה מעלה כולסטרול ואילו מאכלים עוזרים בהורדה שלו. מדד כולסטרול תקין יהיה מתחת ל-200 ובבדיקת כולסטרול טוב ורע, תוצאות תקינות יהיו פחות מ-100 LDL ומעל 40 HDL. תוצאות גבוהות של כולסטרול ו-HDL יעידו על מצב לא טוב שיש לאזן בדחיפות. תוצאות נמוכות מידי של HDL לא יאפשרו חזרה של הכולסטרול אל הכבד. את איזון המדדים ניתן לבצע כיום בעזרת תכנית טיפול טבעית, חדשנית, מבוססת מחקר במרפאות מד בלנס.

הטיפול הטבעי המוצע כיום ברפואה הקונבנציונאלית

עם קבלת התרופות על ידי רופא המשפחה, תקבלו גם הפניה לדיאטנית והנחיות לביצוע פעילות גופנים 3-4 פעמים בשבוע. הדיאטנית תרכיב עבורכם תפריט הכולל אכילה מרובה של פירות וירקות, דגנים מלאים וקטניות. כמו כן, בתפריט יהיו חסרים מוצרי גבינה בעלי שומן גבוה, בשרים עם שומן גבוה, ממתקים, חטיפים וכל מה שמכיל שומן רווי בכמות גבוהה. כמו כן, תקבלו הגבלה של אכילת ביצים. לרוב מדובר בתפריט גנרי הניתן לכל הסובלים מכולסטרול גבוה. הבעיה שלא כל החולים עומדים בתפריט כי אין באמת ליווי צמוד וגם התפריט לא מותאם לאדם באופן אישי ולסיבה שבגללה הוא סובל מכולסטרול גבוה. 

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול גבוה
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף והורדת הכולסטרול.
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 • מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה. 

 

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

איך הרפואה מתייחסת לטיפול בכולסטרול כיום?

ההמלצה של הרפואה הקונבנציונאלית היא שכל אדם המגיע לגיל 20, מומלץ כי יבצע בדיקות דם כל חמש שנים לבדיקת ערכי הכולסטרול בדם. במידה ואדם נמצא באחת מקבוצות הסיכון, לרוב רופא המשפחה יציע לו לבצע בדיקות אלו בתדירות גבוהה יותר. הדגש הרפואי הוא על מניעה. המטרה של הרופאים היא לידע את המטופלים מה מעלה כולסטרול ולהמליץ על אכילה נכונה המפחיתה בערכי הכולסטרול ופעילות גופנית סדירה. המלצות אלו תקפות כאשר ערכי הכולסטרול של המטופל נמצאים עוד בגבול הנורמלי והתקין. כאשר בבדיקות דם תקופתיות זיהה הרופא כי למטופל רמת כולסטרול גבוהה, יומלץ למטופל טיפול תרופתי שתפקידו להוריד את רמת הכולסטרול כדי להגיע לרמה ממוצעת תקינה. במידה והאדם לא הצליח להגיע בעזרת התרופה הראשונית לרמה תקינה, לרוב יטופל האדם בטיפול תרופתי משולב.

האם ניתן להוריד את רמות הכולסטרול בטיפול טבעי?

לעליה ברמת הכולסטרול סיבות רבות ולכן אנשים רבים נמצאים בקבוצות הסיכון שהזכרנו. על מנת שתוכלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה וכך להוריד את רמות הכולסטרול באופן טבעי.

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בכולסטרול גבוה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מעודף משקל.

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 •     אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 •     אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 •      הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 •      התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול גבוה
 •      שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף ואיזון מדדי הכולסטרול
 •      טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •      מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה.

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב