מדדי כולסטרול תקינים למניעת מחלות לב

מדדי כולסטרול תקינים למניעת מחלות לב

תקציר רמת כולסטרול תקינה

הכולסטרול הוא תרכובת אורגנית מיוחדת מאוד. מצד אחד היא מאוד חשובה לגוף שלנו ומצד שני, כאשר רמת הכולסטרול גבוהה מידי, הוא הרסני לגוף. קיימות כיום שתי אסכולות הקשורות באיזון מדדי הכולסטרול. אסכולה אחת היא האסכולה הקונבנציונאלית שמתאימה לסובלים תרופות כימיות לאיזון המדדים ובכך מונעת מחלות כלי דם ולב ואסכולה נגדית שאומרת שניתן באמצעות מספר פעולות טבעיות להוריד את רמת הכולסטרול ולהגיע לאיזון מדדים בכל הפרמטרים המטבוליים הכוללים בניהם גם רמת סוכר בדם, לחץ דם גבוה ורמת טריגליצרידים גבוהה. בכתבה הבאה נסביר על שתי האסכולות ואיך ניתן להגיע לרמת כולסטרול תקינה בדרך טבעית ייחודית, ממוקדת ומבוססת מחקר.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

האסכולה הקונבנציונאלית – איזון מדדים באמצעות תרופות

האסכולה הקונבנציונאלית היא האסכולה המוכרת והשכיחה ביותר בטיפול בכולסטרול. את בדיקות הדם אנו מבצעים באמצעות המרפאות הציבוריות ורופא המשפחה מפענח עבורנו את הבדיקות ונותן המלצות. בשל כך, רוב האנשים שנחשפים בפעם הראשונה לכך שהם סובלים מרמת כולסטרול גבוהה בדם, מקבלים את המלצות הרופאים ומתחילים למעשה בטיפול תרופתי שתפקידו להגיע למצב של רמת כולסטרול תקינה. הטיפול התרופתי המומלץ הוא קבלת אחד מסוגי הכדורים ממשפחת הסטטינים. תרופות אלו הם למעשה חסמי אנזים שחוסמים את עבודתו של האנזים המייצר כולסטרול. התרופות הן יעילות חלקית כאשר משתמשים בהן. על חלק מהאנשים הן ישפיעו טוב ועל חלק מהאנשים הם לא ישפיעו ואף יביאו לתופעות לוואי הכוללות כאבי ראש, כאבי שרירים, בעיות עיכול, בעיות זיכרון ובלבול, בעיות בכבד והפרעות במערך הגלוקוז בדם. 

הרופאים ברפואה הקונבנציונאלית מודעים לתופעות הלוואי, אך אל מול הסכנות שמביא עמו כולסטרול גבוה, הטיפול התרופתי הוא עדיף.

האסכולה הטבעית – איזון מדדים באמצעות שינוי אורח חיים

רופאים רבים שנותנים תרופות להורדת כולסטרול, ממליצים לאנשים גם לעשות שינוי באורח החיים הכולל כולסטרול תזונה ופעילות גופנית לירידה במשקל. כל הרופאים שיתנו תרופות להורדת כולסטרול, ישלחו אתכם גם לדיאטנית שתבנה עבורכם תפריט. הבעיה היא שאנשים רבים לא מצליחים לעמוד בתכנית זו מהסיבה שאין להם ליווי צמוד. כמו כן, מכיוון שהמלצות הדיאטה הן גנריות, הן לא מתייחסות לסיבות האישיות של כל אדם שהביאו לעליה בכולסטרול ולכן לא בהכרח מתאימות ולא בהכרח יעזרו בפועל. טיפול טבעי איכותי המוריד כולסטרול בדם מחייב טיפול ממוקד ומבוסס מחקר שמתאים תכנית טיפול אישית לכל מטופל ומתאים תרופה טבעית לכולסטרול.

שיטת טבעית מבוססת מחקר במרפאות מד בלנס

לעליה ברמת הכולסטרול גבוה סיבות רבות ולכן אנשים רבים נמצאים בקבוצות סיכון. על מנת שתוכלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה וכך להוריד את רמות הכולסטרול באופן טבעי. 

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בכולסטרול בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מעודף משקל. 

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 • אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף ואיזון מדדי הכולסטרול
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 • מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה. 

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

איך הרפואה מתייחסת לטיפול בכולסטרול כיום?

ההמלצה של הרפואה הקונבנציונאלית היא שכל אדם המגיע לגיל 20, מומלץ כי יבצע בדיקות דם כל חמש שנים לבדיקת ערכי הכולסטרול בדם. במידה ואדם נמצא באחת מקבוצות הסיכון, לרוב רופא המשפחה יציע לו לבצע בדיקות אלו בתדירות גבוהה יותר. הדגש הרפואי הוא על מניעה. המטרה של הרופאים היא לידע את המטופלים מה מעלה כולסטרול ולהמליץ על אכילה נכונה המפחיתה בערכי הכולסטרול ופעילות גופנית סדירה. המלצות אלו תקפות כאשר ערכי הכולסטרול של המטופל נמצאים עוד בגבול הנורמלי והתקין. כאשר בבדיקות דם תקופתיות זיהה הרופא כי למטופל רמת כולסטרול גבוהה, יומלץ למטופל טיפול תרופתי שתפקידו להוריד את רמת הכולסטרול כדי להגיע לרמה ממוצעת תקינה. במידה והאדם לא הצליח להגיע בעזרת התרופה הראשונית לרמה תקינה, לרוב יטופל האדם בטיפול תרופתי משולב.

האם ניתן להוריד את רמות הכולסטרול בטיפול טבעי?

לעליה ברמת הכולסטרול סיבות רבות ולכן אנשים רבים נמצאים בקבוצות הסיכון שהזכרנו. על מנת שתוכלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה וכך להוריד את רמות הכולסטרול באופן טבעי.

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בכולסטרול גבוה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מעודף משקל.

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 •     אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 •     אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 •      הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 •      התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול גבוה
 •      שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף ואיזון מדדי הכולסטרול
 •      טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 •      מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה.

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב