הדרך להורדת כולסטרול באופן טבעי

הדרך להורדת כולסטרול באופן טבעי

כולסטרול בדם

לכולסטרול בדם יש שם רע. הרבה אנשים ששומעים את המילה כולסטרול, יודעים כי מדובר בשומן שאינו טוב לגוף. אך האם זה באמת כך? מתי הכולסטרול הוא טוב עבורנו? מתי הכולסטרול הוא רע עבורנו? בכתבה הבאה נסביר על סוגי הכולסטרול השונים, מהם ערכי הכולסטרול הטובים עבורנו, באילו ערכים יש לטפל ואיך להוריד כולסטרול שאינו טוב עבורנו בדרך טבעית.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

נעים להכיר, הכולסטרול

הכולסטרול הוא למעשה תרכובת אורגנית הנמצאת בקרום התא של תאי גוף האדם ובעלי החיים. 70 אחוזים ממולקולת הכולסטרול מיוצרים בכבד ועוד 30 אחוזים מקורם בתזונה שאנו אוכלים כמו בשר, חלב וחלמון ביצים. הכולסטרול מגיע לכל חלקי הגוף דרך מחזור הדם בלבד. הוא אינו מסיס במים וכדי שיוכל לנוע בתוך כלי הדם הוא חייב להיות חלק מתרכובות שומניות גדולות בעלי חלקים הידרופיליים העוזרים לתנועתו. תרכובת השומנים בעלי המעטפת ההידרופילית מכילה ליפו פרוטאינים הנקראים LDL ו HDL המוכרים להרבה אנשים גם ככולסטרול טוב וכולסטרול רע. בעניין זה חשוב לדייק ולהבין מתי מדובר במצב שאינו טוב לגוף שלנו ומתי זהו מצב חיוני לנו.

למה כולסטרול חיוני לגוף שלנו?

הכולסטרול הוא ממולקולה שהגוף צריך עבור יצירת הורמונים מגוונים, בניהם הורמוני המין של נשים וגברים. כמו כן, הוא מרכיב חיוני ביצירת ממברנת התא, בתהליכי העברת חומרים והולכה עצבית, התפתחות המוח וויסות חום התאים וחום הגוף. הרבה אנשים לא יודעים עובדות אלו, אך הכולסטרול הוא מולקולה חיונית מאוד עבור גוף האדם והיא אינה עושה נזקים כאשר ערכיה תקינים.

מהם ערכי הכולסטרול התקינים ומתי אנו חייבים לדאוג לאיזון המדדים?

לפני שנדבר על המדדים התקינים, נבין תחילה מה התפקיד של ה-LDL, הנחשב לכולסטרול רע ומה תפקידו של HDL הנחשב לכולסטרול טוב. מולקולת הכולסטרול LDL, המוגדרת גם ככולסטרול רע, היא מולקולה שתפקידה להוביל כולסטרול מהכבד אל רקמות הגוף. כאשר היא מאוזנת, היא כמובן אינה נחשבת למולקולה שרעה לגוף, אך במצב של עודף, היא גורמת לכך שעודף הכולסטרול שוקע על דפנות כלי הדם ומביא להיווצרות של טרשת עורקים ומחלות לב וכלי דם נוספות העשויות להביא למצבים חמורים, מסוכנים ואף למוות.

מולקולת הכולסטרול HDL, המוגדרת גם כולסטרול טוב, היא מולקולה שתפקידה להוביל כולסטרול חזרה אל הכבד. חוסר במולקולה זו יביא למצב של עודף כולסטרול בכלי הדם וכמו הכולסטרול LDL, לשקיעה על דפנות כלי הדם ומחלות לב מסוכנות. כמו שאתם מבינים, הגוף שלנו מצד אחד זקוק לכולסטרול, אך הוא זקוק לו במצב של מדדים מאוזנים.

מהם ערכי הכולסטרול התקינים?

את הכולסטרול מודדים בבדיקת דם, כאשר בבדיקות יסתכל הרופא על שלושה מדדים עיקריים. האחד, הוא ערך הכולסטרול הכללי. ערך תקין שלו יהיה 160-200. כאשר הערך יהיה מעל 200, זהו מצב של עודף כולסטרול הנקרא גם היפרכולסטרומיה ומצריך באופן דחוף איזון שלו. כאשר ערך הכולסטרול הכללי הוא מתחת ל-160, זהו מצב של כולסטרול נמוך מידי הנקרא גם היפוכולסטרומיה וגם מצב זה מצריך איזון מדדים. המדד השני, הוא מדד ה-HDL. ערך תקין של HDL יהיה 40 ומעלה. מתחת לזה הערך אינו תקין ויש להגיע לאיזון באמצעות הורדת כולסטרול. המדד השלישי, הוא מדד ה-LDL. ערך תקין של LDL יהיה פחות מ-100. מעל לזה הערך אינו תקין ויש להגיע לאיזון. הרפואה הקונבנציונאלית מתמודדת עם הורדת כולסטרול על ידי המלצות לאורח חיים הכולל ספורט, תזונה נכונה ותרופות, אך מה אם היו אומרים לכם שכיום ניתן לטפל בכולסטרול בעזרת תרופה טבעית להורדת כולסטרול? במרפאות מד בלנס מצאו את הדרך. 

האם ניתן להוריד את רמות הכולסטרול בטיפול טבעי?

לעליה ברמת הכולסטרול גבוה סיבות רבות ולכן אנשים רבים נמצאים בקבוצות הסיכון שהזכרנו. על מנת שתוכלו להוריד את רמת הכולסטרול באופן טבעי, עליכם לדעת מהם התהליכים בגוף שגרמו לעליה זו. ברגע שיודעים מה מקור הבעיה, אפשר לטפל בה וכך להוריד את רמות הכולסטרול באופן טבעי. 

במרפאת מד בלנס מטפלים כיום בכולסטרול גבוה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעותה ניתן לאבחן באופן מדויק את הגורמים שהביאו לעלייה בכולסטרול. מדובר בשיטה חדשנית שפיתח ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D שמטרתה לחשוף את הגורמים האישיים שגרמו לעליה זו. המומחים שלנו מפענחים את תמונת הדם של החולה, מנתחים אותה ולאחר מכן מתאימים טיפול טבעי מדויק לסובל מעודף משקל.

מה כוללת תכנית הטיפול והאבחון אצלנו במד בלנס?

תכנית הטיפול של מד בלנס היא תכנית אינטגרטיבית מקיפה המשלבת בין האבחון הקונבנציונאלי וההוליסטי לדרכי טיפול אלטרנטיביות טבעיות. תכנית הטיפול והאבחון כוללת:

 •   אבחון מקיף של תמונת הדם האישית בגוף
 • אבחון מקיף ופענוח למצבן של מערכות הגוף השונות
 • הנחיות תזונה המותאמות לסובל מכולסטרול גבוה באופן אישי
 • התאמה של אורח חיים נכון למצבו של הסובל מכולסטרול גבוה
 • שילוב מותאם אישית של ויטמינים, תוספי תזונה וצמחי מרפא המסייעים בדרך טבעית בהורדת משקל הגוף ובהורדת מדדי הכולסטרול בגוף.
 • טכניקות שונות של טיפולי דיקור
 • מגוון טיפולים נוספים הקיימים במרפאה

כל מטופל שמגיע לטיפול במד בלנס מקבל יחס אישי וליווי צמוד המביאים את המטופל לאורח חיים בריא ורמת כולסטרול מאוזנת ותקינה. 

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם ורמת טריגליצרידים גבוהים. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

הצלחה מוכחת של הטיפול במד בלנס

המטרה במד בלנס להגיע לאיזון במדדי הגוף וברמת הכולסטרול בדם. מדובר על טיפול עם הצלחה מוכחת מעל לתשעים אחוזים. את הצלחת הטיפול ניתן למדוד בכל פעם מחדש כאשר מבצעים אבחון מחודש לניתור המצב בכל שלושה חודשים. את מגמות השיפור תוכלו לראות באופן מדויק וכך תוכלו לשמור על גוף בריא ומאוזן. טיפול בכולסטרול כיום, לא מחייב טיפול תרופתי, פנו אלינו למד בלנס והתחילו בהורדת כולסטרול ללא תרופות ובאופן טבעי לחלוטין.

מטופלים ממליצים

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מדבלנס - טופ איכילוב