כתבו עלינו

כתבו עלינו

כ-400 אלף ישראלים חולים בסוכרת סוג 2, מחלה המתאפיינת בעודף סוכרת בדם ועלולה לגרום לפגיעה במערכות גוף רבות. למרות שקיימים מגוון טיפולים קונבנציונליים אשר מסייעים באיזון הסוכר, הטיפול האלטרנטיבי מתמקד בפתרון הבעיה מהיסוד ועשוי אף לרפא מהמחלה

רבים מאיתנו פוצחים בדיאטות קיצוניות ודרסטיות בניסיון להגיע למשקל היעד. אולם, פעמים רבות שיטות אלה נכשלות ומובילות לעלייה חוזרת במשקל.

לחץ דם גבוה הוא אחד מהמצבים הבריאותיים השכיחים ביותר בעולם המערבי. הטיפול הקונבנציונלי בו כולל לרוב תרופות שנלקחות במשך כל החיים ועלולות לגרום לתופעות לוואי. האם קיימת חלופה מעולם הרפואה האלטרנטיבית שעשויה לייתר את השימוש בתרופות?

הקורונה מעסיקה את כל העולם, והמומחים אומרים שאנחנו עומדים בפתחה של מגיפה עולמית, כשהנתונים מראים שכל אדם שנדבק במחלה מדביק 2.5 אחרים.

איך לוקחים אחריות על הבריאות שלנו בימי הקורונה? אלי לובושיץ, מומחה לרפואה משלימה, מעניק לנו טיפים לחיזוק המערכת החיסונית

כולם מכירים את תסמיני הצינון: נזלת, התעטשויות, אף אדום, חולשה ואולי אפילו חום שעולה. בעוד שהצינון נפוץ ונורמלי, הוא עדיין יכול להפריע לנו בשגרת היום יום וכולנו רוצים לחזור לעבודה, להנאות החיים ולפעילות כמה שיותר מהר.

כ-40,000 ישראלים מאובחנים בסוכרת מידי שנה. הצטרפתם לסטטיסטיקה והרופא הודיע לכם שיש לכם סוכרת? יש לי חדשות טובות: אלפי חולי סוכרת מצליחים לאזן את עצמם בצורה טבעית. איך זה קורה? מה אסור שתשכחו?

אחד מכל חמישה אנשים סובל מבעיית לחץ דם, אך לא כולם מודעים לבעיה. אם הגעתם לקרוא את הכתבה הזו, סביר להניח שאבחנו אצלכם בעיית לחץ דם. החדשות הרעות: מדובר בבעיה רצינית עם סכנות ממשיות. החדשות הטובות: זה בידיים שלכם.

הדרך ללחץ דם תקין מתחילה בתזונה. מאיפה מתחילים? לפני הכול מבררים את מקור הבעיה ולא תולים את כל התקווה שלכם רק בצריכת מזון נטול מלח