כאבים ונפיחות בבטן

כאבים ונפיחות בבטן

מהן תופעות נפיחות וכאבי בטן?

כאבי בטן ונפיחות בבטן הם תופעות לא נעימות שעשויות להיות גם כרוניות ולהגיע באופן מפתיע בכל פעם ללא התרעה מוקדמת. כמו כן, יש אנשים שיסבלו מתופעות אלו באופן קבוע ויומיומי וזה יפריע מאוד למהלך היום התקין שלהם. 

הפרעות של כאבי בטן ונפיחות בבטן עשויים לגרום לתחושה לא נעימה, כבדות, מלאות, גזים ואף התכווצויות ורצון להיות בקרבה לבית השימוש במהלך היום.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

סיבות עיקריות לכאבי בטן ונפיחות בבטן

מערכת העיכול היא מערכת גדולה המתחילה בחלל הפה בעת לעיסת המזון ומסתיימת באזור החלחולת עם יציאת הצואה שהינה הפסולת מהמזונות שאכלנו. כאבי בטן ונפיחות בבטן יכולים להיגרם מבעיות לאורך כל מערכת העיכול, לרבות, הקיבה, המעי הדק, המעי הגס, הכבד, כיס המרה ואפילו הלבלב והכבד. 

הסיבות הן רבות ועשויות להיות כתוצאה מרגישות למזונות מסוימים כמו לקטוז (סוכר החלב), חיידקים שפוקדים את הקיבה והמעיים כמו הליקובקטר פילורי, חוסר איזון בחיידקי המעיים, דלקות מעיים, תולעים, טפילים וגם מצבים הורמונליים מסוימים. 

כדי להתאים טיפול מדויק ולפתור בעיות של כאבי בטן ונפיחות בבטן שהינן כרוניות, עלינו למצוא את הגורמים שהביאו למצבים אלו ולטפל בהם.

האם קיימים טיפולים טבעיים לכאבי בטן ונפיחות בבטן שהינם כרוניים?

בהחלט! קיים טיפול טבעי שממוקד בשינוי תזונתי, שינוי אורח החיים, טיפולי דיקור ושימוש בצמחי מרפא, אך חשוב להתאים את הטיפולים האלו רק לאחר אבחון מדויק לבעיה ולא באופן גנרי לכל מטופל שסובל מבעיות אלו, אחרת לא נוכל לפתור את הבעיה מהשורש וכאבי הבטן והנפיחות עשויים לחזור שוב.

טיפול טבעי לכאבי בטן ונפיחות בבטן באמצעות השיטה האינטגרטיבית של מד בלנס טופ איכילוב

מרפאות מד בלנס “טופ איכילוב” משלבות בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה המשלימה ויחד יוצרות רפואה אינטגרטיבית חכמה יותר. במרפאות מד בלנס “טופ איכילוב” נמצאים רופאי גסטרו מומחים מבתי החולים הטובים ביותר בארץ ולהם ידע וניסיון נרחב בתחום זה. כאן  משתמשים בטכנולוגיית אבחון מתקדמת המאפשרת לזהות בעיות העיכול ומצבים כמו כאבי בטן ונפיחות כרוניים ובהתאם לכך יוצרים תכנית טיפול טבעית שמסייעת בהפחתת התסמינים ותדירות ההתקפים.

מה תקבלו בתכנית האבחון והטיפול של מד בלנס טופ איכילוב לכאבי בטן ונפיחות כרוניים?

 • אבחון INBODY הסורק את מערכות הגוף השונות ומראה את מצבן בזמן אמת.
 • אבחון דם מיקרוסקופי המאפשר לנתח את מרכיבי הדם השונים לא רק בכמותם אלא גם באיכותם.
 • בדיקות אולטרסאונד מקיפות ומתקדמות.
 • בדיקת הולטר סוכר המנתרת את מצב הסוכר בגוף בזמן אמת ולפני אכילה ולאחר אכילה.
 • אבחון לשון המעיד על בעיות עיכול מסוימות.

בהתאם לתוצאות האבחונים, יקבל המטופל תכנית טיפול הכוללת:

 • מעבר של רופא גסטרו מומחה על התרופות השונות שלוקח המטופל בזמן אמת, שינוי שלהן, הפחתת מינונים או סיום טיפול בתרופות מסוימות.
 • התאמת פורמולות של צמחי מרפא המסייעים בפתרון בעיית העיכול שממנה סובל המטופל.
 • התאמת תכנית דיקור בשיטות שונות בניהן סו ג’וק ואוריקולותרפיה.
 • התאמת תכנית תזונה ותוספי על ידי מומחים לנטורופתיה, לפי המצב הרפואי של מערכת העיכול.
 • התאמת תכנית אורח חיים בריא הכוללת גם המלצות לפעילות גופנית.

למידע נוסף,
השאירו את פרטיכם:
  מדיניות הפרטיות

  תוצאות הטיפול האינטגרטיבי במד בלנס מדברות בעד עצמן

  לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים באיזון מדדי הסוכר בגוף. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא. בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא.

  אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות בבדיקות הסוכרת שלכם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

  מטופלים ממליצים

  למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:   מדיניות הפרטיות

   מדבלנס - טופ איכילוב