דלקות במעיים

דלקות במעיים

מהן דלקות במעיים (קרוהן וקוליטיס)?

דלקות מעיים מתייחסות לשתי מחלות עיקריות בשם קרוהן וקוליטיס כיבית אשר תוקפות אנשים בגיל יחסית צעיר, לפעמים אפילו בגילאי נוער. לכל אחת מהמחלות הללו יש תופעות לא נעימות שגורמות לאיבוד משקל, פגיעה באיברים אחרים בגוף וירידה גדולה באיכות החיים. ממה נגרמות מחלות אלו? מהי דרך הטיפול המוצעת בעבורן? והאם ניתן לטפל בהן באופן טבעי? כל המידע כאן למטה.

מענה אישי בכל נושא

הצוות שלנו מקפיד להעניק לכל מטופל יחס אישי לכל אורך הדרך

מיכשור מתקדם לטיפול אפקטיבי

כדי לאתר בעיות מהשורש, אנו עובדים עם המכשור המתקדם בעולם

צוות מומחים מדופלם

החל מרופא מוביל בתחומו ועד למומחים בעלי שם עולמי – אצלנו יטפלו בכם הטובים ביותר

גישה טבעית ומוכחת

לכל תרופה יש תופעת לוואי. אצלנו מקדמים טיפול טבעי בעל כ-90% הצלחה!

מהי מחלת הקרוהן?

קרוהן היא מחלת מעי דלקתית המתאפיינת בכאבי בטן, שלשול, חוסר תיאבון, חום לסירוגין, חולשה ועייפות. במקרים מתקדמים של המחלה, עשוי הסובל ממנה לחוש גם נפיחויות בבטן. במחלה זו, הדלקת חודרת לשכבות העמוקות של דופן המעי והיא יוצרת לולאות והידבקויות של המעי לאיברים אחרים אשר נמצאים בסביבתו.

מהי קוליטיס כיבית?

קוליטיס כיבית היא מחלה דלקתית ברירית של המעי הגס. הדלקת יוצרת כיבים בדופן המעי ומתפשטת לאורכו. לרוב מדובר בדלקת שמתחילה באזור הרקטום ומשם היא ממשיכה לעבר המעי. בניגוד למחלת הקרוהן, מחלת הקוליטיס אינה פוגעת במעי הדק.

סיבות עיקריות לדלקות מעיים

לגבי מחלות מעיים דלקתיות, אין כיום הסבר ברור למה הן מתרחשות. ההערכות הרפואיות בתחום סוברות כי מחלות אלו הן אוטואימוניות – מחלות שבהן מערכת החיסון תוקפת מערכות תקינות בגוף, בדגש על מערכת העיכול. עם זאת, מצאו קשר בין מחלות אלו לזיהומי מעיים, חלבון החלב ומצבי לחץ וסוברים כי מדובר בטריגרים שגורמים לתדירות התקפים גבוהה יותר. 

האם קיימים טיפולים טבעיים לדלקות מעיים?

בהחלט כן! בעוד הטיפול הקונבנציונאלי מתבסס על מתן תרופות אנטי דלקתיות ותרופות שאמורות להקל על התסמינים, אך יש צורך לקחת אותם לאורך כל החיים ויש להם המון תופעות לוואי, הטיפול הטבעי מאפשר הסתכלות הוליסטית הכוללת טיפולים בכל אותם טריגרים שמביאים להחמרת ההתקפים. 

בטיפול טבעי עם הסתכלות הוליסטית, ניתן להתאים בעזרת הנטורופתיה, תזונה המונעת תגובות דלקתיות במערכת העיכול, שימוש בפרוביוטיקה מתאימה להגדלת רובד חיידקים “טובים” אשר תומכים במערכת העיכול, דיקור ועוד מגוון טיפולים שמטרתם לסייע בהפחתת מצבי הלחץ והפחתת תדירות ההתקפים.

טיפול טבעי בדלקות מעיים על ידי השיטה האינטגרטיבית של מד בלנס טופ איכילוב

מרפאות מד בלנס “טופ איכילוב” משלבות בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה המשלימה ויחד יוצרות רפואה אינטגרטיבית חכמה יותר. במרפאות מד בלנס “טופ איכילוב” נמצאים רופאי גסטרו מומחים מבתי החולים הטובים ביותר בארץ ולהם ידע וניסיון נרחב בתחום זה. רופאים מומחים אלו משתמשים בטכנולוגיות אבחון מתקדמות המאפשרות לזהות את בעיות העיכול ומצבי הדלקת ובהתאם לכך יצירת תכנית טיפול טבעית שמסייעת בהפחתת התסמינים ותדירות ההתקפים של המחלות הדלקתיות.

מה תקבלו בתכנית האבחון והטיפול של מד בלנס טופ איכילוב למחלות מעיים?

 • אבחון INBODY הסורק את מערכות הגוף השונות ומראה את מצבן בזמן אמת.
 • אבחון דם מיקרוסקופי המאפשר לנתח את מרכיבי הדם השונים לא רק בכמותם אלא גם באיכותם.
 • בדיקות אולטרסאונד מקיפות ומתקדמות.
 • בדיקת הולטר סוכר המנטרת את מצב הסוכר בגוף בזמן אמת ולפני אכילה ולאחר אכילה.
 • אבחון לשון המעיד על בעיות עיכול מסוימות.

  בהתאם לתוצאות האבחונים, יקבל המטופל תכנית טיפול הכוללת:

 • מעבר של רופא גסטרו מומחה על התרופות השונות שלוקח המטופל בזמן אמת, שינוי שלהן, הפחתת מינונים או סיום טיפול בתרופות מסוימות.
 • התאמת פורמולות של צמחי מרפא המסייעים בפתרון בעיית העיכול שממנה סובל המטופל.
 • התאמת תכנית דיקור בשיטות שונות בניהן סו ג’וק ואוריקולותרפיה.
 • התאמת פורמולות של צמחי מרפא המסייעים בפתרון בעיית העיכול שממנה סובל המטופל.
 • התאמת תכנית דיקור בשיטות שונות בניהן סו ג’וק ואוריקולותרפיה.
 • התאמת תכנית תזונה באופן אישי על ידי מומחים לנטורופתיה, לפי המצב הרפואי של מערכת העיכול.
 • התאמת תכנית אורח חיים בריא הכוללת גם המלצות לפעילות גופנית.
 • תמיכה מקצועית למשך שלושה חודשים.

למידע נוסף,
השאירו את פרטיכם:
  מדיניות הפרטיות

  תוצאות הטיפול האינטגרטיבי במד בלנס מדברות בעד עצמן

  לטיפול במד בלנס יש הצלחה מוכחת של מעל לתשעים אחוזים באיזון מדדי הסוכר בגוף. עם התקדמות התהליך מטופלים חווים, מרגישים ואף רואים באופן מדויק כי מערכות הגוף מגיעות לאיזון מלא. בתחילת הטיפול מתבצע אבחון וממצאים של תמונת הדם ולאחר שלושה חודשים מתבצע תהליך דומה שמאפשר תמונת מצב עדכנית החושפת בתשעים אחוז מהמקרים שיפור בממצאים. תמונת המצב העדכנית מאפשרת למומחים שלנו להתאים עבור המטופל תכנית לשימור ושיפור התוצאות בטווח הקרוב והרחוק יותר וכך לשמור על גוף מאוזן ובריא.

  אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מאוזנות בבדיקות הסוכרת שלכם באמצעות טיפול טבעי המטפל בבעיה מהשורש, קבעו כבר היום פגישת אבחון והכרות ונשמח לעזור לכם להגיע לבריאות טובה בדרך יעילה.

  מטופלים ממליצים

  למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:   מדיניות הפרטיות

   מדבלנס - טופ איכילוב