אודותינו

אודות

אודותינו

מחלות מטאבוליות הן המחלות השכיחות ביותר במאה ה-21. בין אם אתם סובלים מסוכרת, לחץ דם גבוה, כאבים או בעיות הנובעות מעודף משקל, אצלנו, במד בלנס מחכים לכם מיטב המומחים בתחום יחד עם המכשור המתקדם ביותר. בעזרת שילוב ייחודי זה אנו עוזרים להמון אנשים בכל יום לשפר את איכות החיים שלהם ולהגיע לאיזון המדדים.

מחלות מטאבוליות זקוקות לטיפול הוליסטי הפותר את הבעיות מהשורש. אנשים רבים החולים במחלות מטאבוליות מנסים למצוא את הפתרון במשך שנים ומרגישים כי הטיפול בבעיות הוא כמו “כיבוי שריפות”. אצלנו במד בלנס המטרה שעומדת לנגד עינינו היא פתרון הבעיה מהשורש אחת ולתמיד. כל בעיה ואף הקטנה ביותר זקוקה למענה מקצועי ומקיף וזה בדיוק מה שאנו מציעים היום למטופלים שלנו.

מד בלנס מתחייבת להעניק רפואה אינטגרטיבית מתקדמת ואנושית לכלל מטופליה, במטרה לשפר את בריאותם ולנטוע בהם תקווה אמיתית לעתיד בריא וחיים מאושרים יותר. הערכים שמובילים אותנו מבוססים על הענקת טיפול רפואי אישי ומתקדם וחווית שירות איכותית כאשר טובת המטופלים היא במרכז.

אנו מתחייבים וחורטים על דגלנו את קידום הבריאות של מטופלינו תוך מתן שירות רפואי ואדמיניסטרטיבי ברמה גבוהה, התייחסות אישית מהירה, מתן כבוד הדדי לצרכים ורצונות המטופלים ומתוך ערכים אלו להיות ראויים לאמונם ולאמון הקרובים שלהם.

Slide

ד״ר גלינה שנקרמן,

רופאה בכירה לשעבר במכון לאנדוקרינולוגיה, יתר לחץ דם ומטבוליזם, בית חולים איכילוב.

ד”ר שנקרמן החלה את דרכה המקצועית בפקולטה למדעי הבריאות בעיר זפורוז’יה שבאוקראינה עם התמחות אנדוקרינולוגיה רפואה פנימית. בהמשך הדרך עברה התמחויות נוספות הן בתחום הרפואה הפנימית והן בתחום האנדוקרינולוגיה בבתי החולים זיו בצפת, בית החולים איכילוב בתל אביב וכן באוניברסיטת תל אביב ובבית החולים מאיר בכפר סבא.

מן התקשורת

PlayPlay
PlayPlay
Slide

דר' אלי לובושיץ, Ph.D, N.D מנהל מקצועי

ד"ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D החל את דרכו בתחום הטיפול כבר בגיל 18 ומבר ידע טיפולי עשיר במדינות שונות (סין, גואטמל

במקביל לעבודתו במד בלנס, מנהל ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D את המרכז לטיפול במחלות מטבוליות בטופ איכילוב והוא בעל ניסיון קליני של מעל 25 שנים. לצד הטיפולים, ד”ר אלי לובושיץ Ph.D, N.D מעביר את הידע הרב שצבר עם השנים לדור המטפלים הבא והוא מרצה בכיר וראש מגמה במכללת אדר בירושלים, מרצה בכיר וראוש מגמה במכללת מדי-ווין במכללה האקדמית וינגייט, מרצה בכיר בבית הספר ללימודי המשך בתחום הרפואה האינטגרטיבית וכן מרצה אורח במוסדות לימוד שונים בחו”ל.

מן התקשורת

PlayPlay
PlayPlay
previous arrow
next arrow

טיפול אינטגרטיבי לתוצאה אפקטיבית

לאנשי הרפואה כוונות טובות למתן עזרה למטופלים בעת מחלה, אך הכוונות הטובות אינן מספיקות ובטח שלא יעילות ללא אבחון מעמיק, מדויק וראוי.
אצלנו, במד בלנס, הבנת הבעיה לעומק היא חלק בלתי נפרד מהפתרון שלה. לאחר אבחון מעמיק, יכולים המומחים שלנו להתפנות לתכנית הטיפול המותאמת לתוצאות האבחון.

הניסיון של המומחים שלנו מלמד שכדי להגיע לריפוי אמיתי המחזיק לאורך זמן, צריך לטפל בבעיה ממספר היבטים:

 • שינוי אורח החיים והתאמת פעילות גופנית שאפשר להתמיד בה
 • התאמת תזונה אישית לכל מטופל
 • שילוב רפואת מומחים לצורך ייעול בטיפול התרופתי
 • התאמת תוספי תזונה וויטמינים העוזרים לאיזון במערכות הגוף
 • טיפולי דיקור המאיצים תהליכים מטאבוליים ומקדמים את התהליך
 • טיפול בצמחי מרפא לאיזון וריפוי

במקום לרוץ ממרפאת האם שלכם אל מומחים נפרדים כמו דיאטנית או נטורופת או רופאים למיניהם ולקבל הוראות מבלבלות ולפעמים גם סותרות, אתם יכולים כבר היום לטפל בבעיה שלכם פעם ולתמיד תחת קורת גג אחת! במד בלנס אתם נמצאים בידיים טובות! המומחים שלנו יסייעו לכם בעזרת תכנית האבחון והטיפול האינטגרטיבית להגיע למדדים מאוזנים בטווח הקצר ולטווח הארוך.

אבחון וטיפול באמצעות טכנולוגיה

אבחון וטיפול במחלות הוא דבר מחייב. גם המומחה המנוסה ביותר בעולם והדוקטור המדופלם ביותר באוניברסיטה, עדיין לא פתחו ראיית רנטגן ואין להם כישורי MRI. על מנת לבצע אבחון אמיתי, מדויק, מקיף וראוי, על הצוותים הרפואיים להשתמש במכשור רפואי מתקדם המאפשר הגעה אל שורש הבעיה שהביאה את האדם לסבול מאותה מחלה.
אצלנו במד בלנס עובדים עם המכשור המתקדם ביותר בחזית הטכנולוגית, יש לנו כל מה שצריך על מנת להגיע לאבחון מעמיק והתאמה שלו לתכנית טיפול אפקטיבית המביאה לתוצאות.

טיפול בכאב

כאבים כרוניים עשויים להביא אדם לשיגעון, במיוחד אם הוא מתמודד עם הכאבים במשך שנים ולא מוצא מזור ופתרון. מרפאות מד בלנס מביאות את הבשורה עבור מטופלים ואומרות כי עם הטכנולוגיה המתקדמת שיש היום, לא חייבים לסבול מכאב. בעזרת תהליך אבחון מעמיק והטיפול המתבצע בעזרת מיטב המכשירים ניתן להגיע לחיים בריאים ללא כאבים.

מד בלנס מציעה עבור מטופליה:

 • אבחון מעמיק ומדויק של מקור הכאב.
 • טיפול אפקטיבי בכאב באמצעות הטכנולוגיה המובילה ברחבי העולם בתחום הכאבים הכרוניים.
 • סיוע בהשגת הרישיון לקנאביס רפואי לנזקקים.

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם:  מדיניות הפרטיות

  מטופלים ממליצים

  מדבלנס - טופ איכילוב